Pavasario mugė jau tapo tradicine švente mūsų gimnazijoje. Kovo 31 dieną nuo ankstyvo ryto visa bendruomenė šurmuliavo: vieni ruošėsi prekiauti įvairiais skanumynais, rankdarbiais, kiti ruošė linksmus žaidimus, treti - repetavo dainas, šokius.
     Gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Aušra Krikščiūnienė pasveikino su švente visus susirinkusius mokinius, mokytojus, tėvelius ir svečius, palinkėjo gražių šventės akimirkų. Paskelbus mugės pradžią, stovinčių ir abejojančių neliko.
       Pardavėjai siūlė pirkti įvairius skanumynus, paragauti kvapnios žolelių arbatos. Pirkėjai derėjosi, apžiūrinėjo ir pirko įvairius drožinius, vėrinius, papuošalus, spalvotus pavasariškus atvirukus. lankstinukus.
       IIg klasės mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojo Vitalijaus Salogubovo, vedė įdomius žaidimus ir linksmas estafetes, kuriose galėjo dalyvauti visi norintys pajudėti bei išbandyti savo jėgas. Pradinių klasių mokiniai šoko gražius šokius (vadovė Nijolė Vidžiūtė).
         Gerą nuotaiką palaikė šmaikštūs renginio vedėjai, III g klasės gimnazistai, Ugnė Žaromskytė ir Gedas Steišiūnas. Tai jie kvietė apžiūrėti ir įsigyti įvairių rankdarbių, paskanauti cinamonais kvepiančių kepinių, pasiklausyti skambių lietuvių liaudies dainų, kurias dainavo pradinių klasių mokiniai (vadovė Dangutė Petrulienė).
           Šventei baigiantis, gimnazijos tarybos pirmininkė Regina Kavoliūnienė padėkojo svečiams, mokiniams, mokytojams, tėveliams, o aktyviausiems šventėms dalyviams įteikė Padėkos raštus.

Šventės koordinatorė vyr. mokytoja Dangutė Petrulienė