Jau tradicine tapusi ,,Gimtosios kalbos savaitė“ šiais mokslo metais buvo skirta lietuvių kalbos kultūros metams Lietuvoje paminėti. Balandžio 3-7 dienomis 1-5 klasių mokiniams buvo skirta atlikti daug užduočių: nurašyti dailiai tekstą, daug skaityti knygučių ir vieną iš jų iliustruoti, į parodėlę bibliotekoje atnešti geriausius užklasinio skaitymo sąsiuvinius. Bet svarbiausia diena buvo balandžio 6-oji, kai vyko 2-5 klasių mokinių viktorina ,,Skaitom, skaitom knygeles“. Dalyvavo 2-5 klasių komandos į kurias buvo įtraukti ir specialiųjų poreikių turinys mokiniai. Specialioji pedagogė Laima Šniokaitienė, logopedės Neringa Šlekienė, Inga Krištanavičiūtė ir bibliotekos vedėja Zita Lazdauskaitė paruošė komandoms užduočių: užbaigti patarles, kurti rišlųjį tekstą, parašyti pagal kokius kūrinius sukurti rodomų filmukų ištraukos, parašyti teisingai knygučių autorius, dalyvauti estafetėje ir atsakyti į klausimą, susprogdinus balioną.
    Viktorinoje geriausiai pasirodė 3-ios klasės komanda. Suvedus galutinius rezultatus, gimtosios kalbos savaitės nugalėtojais išrinkta 3-ioji ir 4-oji klasės, kurias paruošė mokytojos Dijana Mazaliauskienė ir Regina Kavoliūnienė. Klasėms skirta po 30 km. kelionė gimnazijos autobusu.
    Po viktorinos 1-6 klasių mokiniams vyko susitikimas su garsiu vaikų rašytoju Vytautu Račicku. Gimnazijos direktorė Asta Kačarauskienė pristatė ,,Gimtosios kalbos savaitės“ nugalėtojus, svečias spaudė jiems rankas, įteikė Padėkos raštus. Darbinga, prasminga buvo visa ši savaitė: mokiniai gilinosi į knygų pasaulį (juk balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena), praplėtė gimtosios kalbos žinias. Tik skaitydami knygas, rašydami, kurdami, sukdami galveles jaunesnieji mūsų gimnazijos mokiniai ugdys savo intelektą.

Gimnazijos bibliotekos vedėja Zita Lazdauskaitė;
Specialioji pedagogė Laima Šniokaitienė;