Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client18/web43/web/templates/dd_smilgiu_g/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

Mūsų gimnazijoje populiarėja stalo tenisas. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais vyko komandinis vyresniųjų klasių mokinių turnyras. Jame varžėsi keturios komandos. Turnyrą laimėjo II gimnazijos klasės komanda (Vilius Šalkauskas, Raimondas Žostautas ir jiems talkinęs 8 klasės mokinys Justas Ignatavičius). Antrą vietą užėmė aštuntokų komanda (Gabrielius Štekleinas, Aurimas Valantinas ir Airidas Tamašauskas). Treti liko III klasės gimnazistai (Rokas Pocius, Rokas Kiaušas ir Skirmantas Žemaičiūnas).

komanda

Sausio 17 dieną mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių stalo teniso varžybose. Mergaičių komandą sudarė septintokės Saulė Brazytė, Greta Benevičiūtė ir Indrė Pariaukaitė bei šeštokė Samanta Masilionytė. Berniukų komandą – II klasės mokinys Vilius Šalkauskas bei aštuntokai Aurimas Valantinas, Gabrielius Štekleinas ir Airidas Tamašauskas.

Mūsų gimnazijos stalo tenisininkų debiutas pavyko. Abi komandos laimėjo prizines trečiąsias vietas.