Jau septintą kartą mūsų gimnazija dalyvavo „Solidarumo bėgime”. Tai organizacijos „Gelbėkit vaikus” rengiama respublikinė socialinė iniciatyva, kuri organizuojama nuo 2014 metų. Šią akciją globoja LR prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko Ukrainos ambasada, LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Kasmet į „Solidarumo bėgimą“ įsijungia vis daugiau ugdymo įstaigų. Pagrindinis bėgimo tikslas – skatinti žmonių solidarumą, draugiškumą, mokytis atjautos ir pagalbos kitiems. 2021 metų „Solidarumo bėgime“ surinkta parama bus naudojama pozityvios tėvystės programai „Pozityvus auklėjimas kiekvienai dienai“ įgyvendinti Lietuvoje bei negalią turinčių vaikų, gyvenančių Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose, mobilumui didinti.

Šiemet šioje kilnioje akcijoje dalyvavo apie šimtą dvidešimt darželinukų ir 1-7 klasių mokinių, jų auklėtojos, darželio darbuotojai, mokytojos, gimnazijos direktorė Asta Kačarauskienė, pavaduotoja Aušra Krikščiūnienė. Visi kartu kilniems akcijos tikslams paaukojome 170 eurų.

Ačiū vaikų “rėmėjams”- jų šeimoms už dosnumą ir solidarumą.

Fizinio ugdymo mokytojos Vaida Kanišauskienė ir Banga Šaltmerienė