Kovo 23 d. Panevėžio rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyko bendrojo ugdymo mokinių ir profesinio mokymo įstaigų 8 – 12 klasių mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ antrasis etapas. Jame dalyvavo septynios Panevėžio rajono mokyklų komandos. Mūsų gimnaziją atstovavo komanda „Penkiese iš Smilgių“ (8 kl. mokiniai Betričė Šarauskaitė, Domantas Selenis, 9b. kl. mokiniai Olidija Vaškevičiūtė, Tadas Tkačenko, 11 kl. mokinys Kornelijus Impolis).
      Mokinius pasveikino ir sėkmės konkurse palinkėjo rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius.
Komandų pasirodymą sudarė trys užduotys: prisistatymas, protų mūšis, kuriame reikėjo atsakyti į 16 klausimų iš įvairių teisės sričių ir atsisveikinimas. Mūsų gimnazijos komanda „Penkiese iš Smilgių“ užėmė 4 – ąją vietą ir buvo apdovanoti Padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.
     Mokinius konkursui paruošė istorijos vyr. mokytoja Laima Staišiūnienė, muzikos vyr. mokytoja Dangutė Petrulienė, socialinė pedagogė Ligita Lamauskienė.

Vyr. mokytoja Dangutė Petrulienė