Baigiantis mokslo metams, po ilgo nuotolinio mokymosi etapo, pagaliau gavome galimybę susitikti „akis į akį“. Kad susitikimas būtų įdomus ir prasmingas, išsiruošėme į edukacinę išvyką- žygį Nevėžio pakrantėmis link Nevėžinikų dvaro liekanų. Naudojomės VŠĮ „TrenkTuras“ parengtu žygio maršrutu.
    Pirmiausia apsilankėme gimnazijos muziejuje, kuriame apžiūrėjome Bernardo Bučo skulptūros „Nevėžis“ maketą. Mūsų žygis prasidėjo būtent prie šios skulptūros, esančios Papušių kaime. „Senelis Nevėžis“ skaičiuoja jau šeštą dešimtį metų, labai įdomi šio meno kūrinio istorija.
    Žygiavome pagal mums pateiktą navigacinį maršrutą. Jo metu pabuvojome ant Papušių piliakalnio, eidami palei Nevėžį pasišnekėjome apie šį Panevėžio rajono „upių karalių“, jo ypatumus, aplankėme XIV amžiuje pastatyto Nevėžininkų dvaro liekanas. Maršrutui mus vedant plačiais laukais grožėjomės jų žaluma, nuostabiai sužydusiomis aguonomis ir rugiagėlėmis, įspūdingais kamuoliniais debesimis...
   Nepastebimai nukeliavome virš 5 kilometrų atstumą. Žygio metu, pasirodo, pabuvojome dailės, istorijos, geografijos, gamtos, fizinio ugdymo pamokose. O svarbiausia, visi maloniai ir linksmai kartu praleidome laiką!

Klasės vadovė Banga Šaltmerienė