Balandžio pabaigoje 3 b klasės mokiniai dalyvavo LR seimo nario prof. dr. Virgilijaus Juknos organizuotame piešinių konkurse ,,AŠ – EUROPIERTIS“. Mokiniai už dalyvavimą konkurse buvo pakviesti į LR seimą.

Pakvietėme kartu vykti ir 3 a klasės mokinius ir mokytoją.

Į Vilnių vykome gegužės 16 d. Nuvykus į seimą mus maloniai pasitiko LR seimo nario prof. dr. Virgilijaus Juknos patarėja Remigija Kadikė. Ji mokiniams aprodė seimo rūmus, įdomiai apie juos papasakojo. Baigiantis ekskursijai atvyko ir pats LR seimo narys prof. dr. Virgilijus Jukna. Jis pabendravo su mokiniais ir mokytojais. Apdovanojo piešinių konkurse dalyvavusius 3 b klasės mokinius. Dovanėles gavo ir 3 a klasės mokiniai.

Palikę seimo rūmus taip pat aplankėme ir Gedimino pilies bokštą, Vilniaus šv. Stanislovo ir šv. Vladislovo arkikatedrą baziliką, pamatėme Prezidentūros pastatą, aplankėme Trijų Kryžių kalną. Mokiniams ši kelionė patiko. Tikimės, kad ilgam išliks malonūs kelionės prisiminimai.

Mokytojas Kastantinas Vasiliauskas