Iššūkis ,,Pusryčiai madinga‘‘, neaplenkė ir Smilgių gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus. Antrasis ,,Sveikatiados‘‘ iššūkis ,,Pusryčiai madinga‘‘ jau įveiktas ir Smilgių gimnazijos Ikimokykliniame skyriuje. Šiame iššūkyje dalyvavo visos 4 darželio grupės, kurios iššūkį įgyvendino skirtingais būdais.

Vaikučiai spaudė vaisių ir daržovių sultis. Aktyvūs tėveliai, pedagogai ir kiti darbuotojai pasirūpino vaisiais ir daržovėmis. Vaikai spaudė sultys iš įvairių vaisių: apelsinų, citrinų, obuolių, kriaušių, o taip pat ir iš daržovių: morkų, burokėlių, pomidorų. Vaikai ragavo, vertino spalvų pokyčius, derino įvairius skonius. Mokytojos vaikams papasakojo kokią naudą gauna organizmas geriant šviežias sultis bei kokių vitaminų turi vaisiai ir daržovės. Pedagogai papasakojo apie vaisių ir daržovių spalvų vaivorykštę, kaip citrina keičia sulčių skonį parūgštindama jas, o imbieras prideda aštrumo.

Kiekvieną rytą vaikai skanavo gardžias darželio košes ir nepaprasto minkštumo blynus. Pasisotinę vaikai mėgavosi desertu: vynuogėmis, obuoliukais, bananais, kriaušėmis.

Įveikę šį iššūkį esame pasiruošę dar vienam, kuris vadinasi ,,Aktyvi pertrauka‘‘.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Eglė Marozaitė