Ikimokyklinio ugdymo skyrius nuo kovo 22 d. iki balandžio 16 d. vykdė projektą „Aš pasėsiu sėklytę ir užauginsiu gėlytę“, kurį parašė „Žirniukų“ grupės mokytoja Neringa Steišiūnienė. Projekte dalyvavo visos įstaigos grupės, meninio ugdymo mokytoja bei logopedė, taip pat buvo įtraukti ir ugdytinių tėveliai. Projekto metu tėveliai kartu su vaikais iš antrinių žaliavų gamino įvairius darbelius ir atnešė į darželį kur buvo surengta paroda. Didesnieji vaikai patys gamino įvairius darbelius iš antrinių žaliavų. Visus metus vaikai yra mokomi, pratinami rūšiuoti atliekas, saugoti gamtą, suvokti svarbą žmogaus ir augmenijos gyvenime, tokio amžiaus vaikams labai svarbu formuoti įprotį tinkamai rūšiuoti atliekas. Projekto metu buvo siekiama, kad atėjus pavasariui vaikai ne tik pastebėtų bundančios gamtos grožį, bet ir suprastų kodėl ir kaip reikia ją saugoti. Vaikai noriai rūšiavo šiukšles, sėjo įvairias sėklas, sodino svogūnus, paskui mokėsi prižiūrėti augalus ir juos panaudoti, gamino žemės rutulį.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Steišiūnienė