Gegužės 6 d. rytą mūsų priešmokyklinukai dalyvavo Panevėžio r. Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ organizuotoje viktorinoje „Sukam sukam galveles“. Ji buvo organizuojama nuotoliniu būdu.

Komandą sudarė 4 priešmokyklinio amžiaus vaikai. Visos 10 dalyvaujančių komandų iš Panevėžio rajono švietimo įstaigų susitiko prie kompiuterio ekrano. Dalyviai, išklausę organizatorių įžangą, prisistatė, pasisveikino vieni su kitais ir linksmai nusitekę ėmėsi atlikinėti užduotėles. Jų būta įvairių: suklijuoti lipdukus (plaukia, skrenda, vaikšto), „Sveikatingumo kalnai“ (apibraukti, kas sveika ir kas nesveika), „Raidžių karalystė“ (iškirpti paveikslėlius ir raides bei suklijuoti paveikslėlį su pirmąja jo raide šalia).

Vaikai karpė, klijavo, tarėsi, galvojo… Tai buvo smagus laikas, praleistas drauge. Atlikę spalvingas užduotėles, visi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti prizais: Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ padėkomis, pieštukais ir linksmaisiais balionėliais. Nuoširdžiai džiaugėmės ugdytinių gebėjimais.

Logopedė Asta Abromavičienė