Visą gegužės mėnesį skyriuje vyko projektas „Mama geriausia mokytoja“. „Žirniukų“ grupėje veiklas mažiesiems vedė Paulos ir Adomo mamytės. Adomo mamytė vaikučiams pasiūlė piešti su pirštukais, o nupieštus piešinukus papuošti blizgučiais. Paulos mamytė su vaikučiais žaidė muzikinius žaidimus grupėje, o lauke visi kartu žaidėme sportinius žaidimus. „Boružėlių“ grupėje apsilankė keturios mamytės. Su Lėjos mama vaikučiai piešė savo šeimą, pasakojo apie šeimos narius. Po to žaidė žaidimus su kamuoliu, pūtė balionus. Luknės mamytė į grupę atsinešė paruoštus spaudukus iš daržovių. Vaikams labai patiko daryti atspaudukus ir stebėti gautą rezultatą. Sulaukėme Liepos ir Lukos mamytės. Vaikučiai piešė, spalvino paveikslėlius ir karpė. Sportinę veiklą mūsų grupės vaikams pravedė Adamo mamytė.

Veikla vyko lauke , vaikai sportavo ir žaidė žaidimus skambant muzikai. Tuo pačiu išbandėme naująją lauko aikštelės dangą. „Pelėdžiukų“ grupėje taip pat apsilankė ir veiklas vaikams vedė trys mamytės. Renaldo mamytė su vaikais gamino barškutį, piešė, lipdė ir darė sraigę. Arielės ir Vestos mamytės vaikams vedė muzikinius šokius bei žaidimus lauke skambant muzikai. Į šokius lauke prisijungė visos įstaigos vaikai. Dėkojame visoms dalyvavusioms mamytėms ir kviesimės į darželį jas kuo dažniau! Šį projektą kartosime ir kitais mokslo metais.

Ikimokyklinio ugdymo „Žirniukų“ grupės mokytoja Neringa Steišiūnienė