Spalio 27 d. Smilgių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai vyko į Šiaulius. Vaikučiai apsilankė Katinų muziejuje. Katės čia visur, kur bepažiūrėsi. Jos ant sienų, langų vitražų, net ant lubų žiūri galva žemyn... Vaikai tarp eksponatų ieškojo mažiausio ir didžiausio katino, skaičiavo juos paveiksluose. Muziejuje gyvenantys šeši katinai turi savo vardus, tarp kurių ir muziejaus „direktoriumi“ vadinamas katinas Perlas. Jis pasitinka visus muziejaus lankytojus. Vaikučiai galėjo pašerti katinėlius, paglostyti. Muziejuje įkurtas ir gyvasis kampelis, kuriame gyvena įvairūs egzotiniai gyvūnai. Čia vaikai pamatė Taivano žalčius, smauglį, driežus, įvairias papūgėles, žiurkėnus, vorus ir kalbančią papūgą Žako.

Mūsų kelionė tęsėsi „Saulės mieste“ vykusioje edukacinėje parodoje „Kosmosas. Saulės sistema“. Vaikai susipažino su Saulės sistema ir pasijuto lyg tikrame kosmose. Jie sužinojo kiek yra planetų, kokie jų pavadinimai , kaip jos juda.

Ši diena buvo pilna įspūdžių ir geros nuotaikos!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Narkevičienė