Nuo sausio 23 d. iki vasario 3 d., ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko projektas „Žiemos tyrinėjimai ir linksmybės“. Projekto metu skyriaus ugdytiniai susipažino su sniego ir ledo savybėmis. Atliko įvairius tyrinėjimus ir eksperimentus su sniegu, ledu ir vandeniu. Žiema yra puikus metas atlikti įvairius tyrinėjimus ir eksperimentus, kuriuos atlikdami vaikai samprotauja, diskutuoja, aiškinasi, ugdo loginį mąstymą ir kaupia patirtį. Šio projekto tikslas buvo skatinti bendrauti su bendraamžiais, mąstyti, veikti, ieškoti, atrasti, sužinoti kažką naujo, praturtinti ugdomąją veiklą ir suteikti vaikams daug teigiamų emocijų.

Visų grupių ugdytiniai atliko įvairius tyrinėjimus ir eksperimentus su dirbtiniu ir natūraliu sniegu, ledu, gamino valgomus ledus, kuriuos vėliau skanavo. Daug gerų emocijų suteikė veiklos lauke, kurių metu visų grupių vaikai lipdė sniego senį, mėtė sniego gniūžtes į taikinį, varė kamuolį į vartus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Marozienė ir Neringa Steišiūnienė