Ikimokyklinis ir priešmokyklinis amžius – palankiausias formuoti įgūdžius, įpročius ir gyvenimo nuostatas tame tarpe ir fiziškai aktyvaus gyvenimo nuostatą. Projektas – Lietuvos mažųjų žaidynės“ – puiki priemonė skatinti fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis. Jau trečius metus ikimokyklinio ugdymo skyriaus visų grupių ugdytiniai dalyvauja respublikiniame Lietuvos mažųjų žaidynių ilgalaikiame projekte. Projekto metu siekiama ikimokyklinio amžiaus vaikus ne tik supažindinti, bet ir įtraukti į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas taip skatinant džiaugsmą sportuoti, bendrauti, patirti gerų emocijų ir nuo mažų dienų stiprinti sveikatą. Projekto metu buvo bendradarbiaujama su Panevėžio r. Pažagienių mokyklos-darželio ugdytiniais ir jų mokytojais. Įstaigoje vyko sporto fiesta su mūsų draugais iš Pažagienių mokyklos-darželio. Taip pat „Pelėdžiukų“ grupės komanda dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynių fiestoje, kuri vyko Panevėžio lengvosios atletikos manieže.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Steišiūnienė,
priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Narkevičienė