Smilgių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje kovo 7 d. vyko priešmokyklinio amžiaus vaikų viktorina „Šalis, kurioje aš gyvenu“ skirta kovo 11 d. paminėti.

Viktorinoje dalyvavo Naujamiesčio, Upytės, Rozalimo, Pažagienių ir Smilgių darželių komandos. Viktoriną pradėjome sugiedodami Tautišką giesmę. Svečius pasveikino Smilgių darželio mergaičių ansamblis. Kiekviena komanda paruošė pristatymus apie savo kraštą, lankytinus objektus. Komandos viktorinos metu atliko įvairias užduotis: piešė, karpė, klijavo, programavo, įgyvendino STEAM idėjas - statė pilis.

Visos komandos pasirodė puikiai. Šis renginys suteikė vaikams daug gerų emocijų. Veiklų metu atsiskleidė vaikų kūrybiškumas, žinios ir meilė savo šaliai - Lietuvai. Renginio pabaigoje skambėjo daina „Nupiešiu Lietuvą“ ir vyko komandų apdovanojimai.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Steišiūnienė
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Narkevičienė