Koordinuoja karjeros paslaugų teikimą mokykloje, bendradarbiauja su mokyklos bendruomene, teikia konsultacijas kitiems mokyklos mokytojams, padedant jiems integruoti ugdymą karjerai į jų dalykus ir užtikrinti kokybišką karjeros paslaugų teikimą mokiniams.

Ugdymo karjerai darbo grupė

• Ina Markevičienė anglų k. mokytoja, ugdymo karjerai koordinatorė,
•Ligita Lamauskienė, socialinė pedagogė,
• Laimutė Šniokaitienė, spec. pedagogė,
• Vitalijus Salogubovas, technologijų mokytojas,
• Zita Lazdauskaitė, bibliotekos vedėja.

Visus, kurie nori išmokti geriau pažinti save, susipažinti su profesijų pasauliu, išmokti planuoti savo karjerą, lengviau apsispręsti savo karjeros kelyje kviečiame apsilankyti karjeros centre 37 kabinete.

Konsultacijų grafikas:

Penktadienis

8.00 – 14.00 val.

Ina Markevičienė  37 kab.

Pastaba. Dėl konsultacijų Jums patogiu kitu laiku galima tartis individualiai.

Ugdymą karjerai mokykloje padeda vykdyti  karjeros konsultantė NijolėMogilovienė (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.), kuri mokiniams, tėvams, mokytojams teikia individualias ir grupines konsultacijas karjeros klausimais.