Pedagoginis personalas
Eil.Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos ir kvalifikacinė kategorija |
1. | Lina Janauskienė | Lietuvių k. vyr. mokytoja |
2. | Aušra Šumskytė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
3. | Eglė Braknienė | Priešmokyklinio ugdymo mokytoja (vaiko auginimo atostogose) |
4. | Svaja Lapelienė | Anglų k. vyr. mokytoja |
5. | Danutė Leitienė | Matematikos vyr. mokytoja |
6. | Sonata Narkevičienė | Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja |
7. | Audra Kisežauskė | Biologijos vyr. mokytoja |
8. | Nerijus Gritėnas | Istorijos vyr. mokytojas |
9. | Eligija Ručinskienė | Technologijų mokytoja metodininkė; matematikos vyr. mokytoja |
10. | Danguolė Jusytė | Lietuvių kalbos vyr. mokytoja |
11. | Dangutė Petrulienė | Muzikos vyr. mokytoja, meninio ugdymo vyr. mokytoja ikimokyklinio ugdymo skyriuje |
12. | Virginija Žiugždaitė | Tikybos vyr. mokytoja |
13. | Janina Burbulienė | Dailės mokytoja metodininkė, mokytojo padėjėja |
14. | Daina Baravykienė | Matematikos ir ekonomikos vyr. mokytoja |
15. | Gražvidas Ručinskas | Fizikos vyr. mokytojas; informacinių technologijų mokytojas metodininkas |
16. | Vitalijus Salogubovas | Technologijų mokytojas metodininkas |
17. | Jolanta Šveinauskaitė- Liesienė | Anglų k. vyr. mokytoja |
18. | Regina Kavoliūnienė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
19. | Kastantinas Vasiliauskas | Pradinių klasių vyr. mokytojas |
20. | Rita Kirdeikienė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė |
21. | Regina Marcinkevičiūtė | Rusų k. vyr. mokytoja |
22. | Laimutė Šniokaitienė | Vyr. spec. pedagogė |
23. | Monika Damašienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
24. | Daiva Marozienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
25. | Asta Abromavičienė | Logopedė - metodininkė |
26. | Milda Blaževičienė | Dziudo būrelio vadovė |
27. | Loreta Baltakojienė | Etikos mokytoja metodininkė |
28. | Jurgita Dumbrienė | Chemijos vyr. mokytoja |
29. | Banga Šaltmerienė | Geografijos mokytoja metodininkė |
30. | Neringa Steišiūnienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
31. | Jolanta Adakienė | Mokytojo padėjėja |
32. | Virginija Alkauskienė | Mokytojo padėjėja |
33. | Rasa Sipavičienė | Mokytojo padėjėja |
34. | Džordana Šebela | Mokytojo padėjėja |
35. | Aurelija Lukoševičiūtė | Mokytojo padėjėja |
36. | Simona Švareikienė | Anglų kalbos mokytoja |
37. | Vaida Kanišauskienė | Kūno kultūros vyr. mokytoja, gyvenimo įgudžių mokytoja, neformalaus švietimo organizatorė |